Jdi na obsah Jdi na menu
 


DAIKIRI

27. 9. 2012

daikiri1.jpg

 

 

 

 

Daikiri

Stav fretky: K adopci


Fretka je v útulku od: 15.8.2011

Pohlaví: samička
Zbarvení: tchořovité
Datum narození: 3.5.2011
Kastrace: ne

daikiri2.jpg

Tři tchořovité sestry, jedna s ponožkama.
Přijely včera večer, takže o jejich chování toho moc nevím, akorát, že neumí pít z napáječky, sem tam ignorují wc a s ostatními fretkami by neměly mít problém.

Takže ponožkatá kouše jako drak :-) V ruce se strašně vzteká a na zemi jen syčí jak papiňák, ty dvě tchořenky koušou jen o něco víc, než normální mimina, tam se to upraví rychle. Narvala jsem jim do klece záchody úplně všude, takže nemají šanci chodit někam mimo.

Takže holky chodí do záchodu spolehlivě. Koušou trošku jako šicí stroj, ale už ne do krve. Holky spíše chňapají než koušou. Ale když jim nacpu břicha masem, nebo konzervou tak se po mně ani neoženou :-) Jsou strašně úplatné za jídlo.Ale když jim dávám něco z ruky musím dávat obrovský pozor, protože neznají bratra co se jídla týče.

 

Daikiri se vrátila. Přišla do říje a podle mého pod náporem hormonů pokousala novou majitelku. Daikiri doporučuji jen do zkušených rukou.


Takže tchořenka Baileys se dost zhoršila, ve společnosti ostatních fretek získala sebevědomí a má tendenci ostatní ochraňovat, takže na mně útočí když chci vzít některou ze sester, nebo jinou ze spolubydlících do ruky.

Daikiri : ponožkatá : začala kýchat, zatím zjišťuju jestli to není spojené s prachem, nebo rytím ve stelivu. Žádné jiné příznaky nemá.

Daikiri je v pořádku. Zůstala jako poslední ze sester. Je to velice milá, hravá a komunikativní fretka. Snáší se dobře s ostatními. Nekouše, je čistotná. Zaslouží si už nový domov, nejlépe k jiné fretce. Je velice společenská, samotné by jí bylo smutno.Nové zprávy : Daikiri a Bacardi - staly se z nich dvě nejúžasnější fretky, které tu mám. Je radost čistit zrovna tuhle klec. Holky jsou velice milé, hodné, mazlivé, naprosto neagresivní, Daikiri i pusinkuje. Bacardi má nádhernou saténovou srst. Obě doporučuji i do rodiny s dětmi.

Baileys : holka je hodná,ale rarach. Pro štípnutí nejde daleko, ale nekouše do krve. Co se týče klece je velice majetnická. A klec si brání.


Doma zbyla už jen Daikiri. Holky se opravdu proměnily v zlatíčka. Daikiri je moc hodná, nekonfliktní s ostatními fretkami a je čistotná!!

Daikiri se vrátila. Přišla do říje a podle mého pod náporem hormonů pokousala novou majitelku. Daikiri doporučuji jen do zkušených rukou.
Změnila jsem názor : Daikiri jsem se snažila umístit do dalších dvou rodin, naprosto bez úspěchu. Je zvyklá jen na mně a nemá ráda cizí lidi. Nabízím ji jen do virtuální adopce.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Daikirka

(Jenni, 18. 2. 2014 19:16)

Dobrý den. Měla bych zájem o tuto fretečku. Je stále volna? Nebo i mrzout je úžasný:)

Adopce Daikiri

(Tereza Korabská, 22. 10. 2013 18:57)

Dobrý den chtěla bych si Daikiri vzít domů můžem se domluvit? e-mail terezakorabska@seznam.cz :)

Re: Adopce Daikiri

(monika hekarova, 5. 1. 2014 10:52)

ano Imelem

FRETKA SAMEČEK

(monika hekarova, 5. 1. 2014 10:50)

koupim si samečka mam to pro moji samicku..kolik sasi stoji jedna .JE JÍ SMUTONO ...

 

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 85181
Měsíc: 643
Den: 18